• Неодамнешно
yohowe 50pc за Еднократна употреба Лице Маски за Деца Дише Facemasks 3-ply Не-Плетени Ткаенини Погодни за Одмор Дома Канцеларија на Отворено

yohowe 50pc за Еднократна употреба Лице Маски за Деца Дише Facemasks 3-ply Не-Плетени Ткаенини Погодни за Одмор

Buyers rating:
DEN 428.64

Количина на стоки

⚡【Cheery Обоени Маска】Ако сакаш погодност со прскање на боја кога се носат лицето маска, овие маски се погодни за вас.Фенси боја маска изгледаат стилски и не се досадни како нормалните стандард еден.И тоа е забавно да се избере боја за денот да одговара на вашата облека. ⚡【Удобно Искуство】Маски со внатрешниот кожата-friendly не-плетени ткаенини мека како интимна облека, светлина и дише без стимулација.Тоа е светлина, дише материјал. ⚡【Еластична Уво Ремени】Еластична earloops е лесно да се носат и без притисок кон вашите уши.Контурите на вашето лице за совршено се вклопуваат. ⚡【Широко Апликација】Голема за да се заштити вашата уста и лице од прашина, магла, алергии, чад, загадување, штетните мириси, полен и занаети, со што безбедно дишење искуство. ⚡【Многу Прилика】Може Да Се Примени Во Дом, Партија, Канцеларија, Училиште, Затворен Канцеларија, Парк, Супермаркет, Игралиште, Ноктите Салон И Слично И Отворено Велосипедизам, Дома Декорирање, Патување И Сл.Тоа е Најдобрата Заштита за Да се Носат Кога Ќе Патуваат Низ Аеродроми, Автобуските Терминали, трговски Центри, Забава И преполните Градски Улици.Сега можете да видите многу познати личности почнуваат да носат ова лице покривање за време на емисии или патување, која покажува добра предност во споредба со обичните покривки.Клучни зборови : маски за заштита маска за заштита маски за заштита за деца маски за заштита маска за заштита маска за заштита перат маски за заштита маска за заштита со филтер mens маски за заштита маски за заштита маски за заштита на премиерот за заштита на маската медицински одделение лицето маска за заштита маски за заштита маски за заштита на дизни црна маска за заштита на лицето маски за заштита маска лекар маска за заштита на лицето маска за заштита од маска за заштита на расположливиот лицето маска за заштита на пинк лицето маска за заштита маски за заштита обновливи лицето маска за заштита на маски за заштита маски за заштита мие лицето маска расположливиот заштита на деца маски за заштита на возрасни маски за заштита маски за деца за заштита памук лицето маска за заштита на маски за заштита лице маски за заштита обновливи маски и ракавици за заштита на возрасни лицето маска за заштита обновливи лицето маска за заштита на лицето маска за заштита kf94 маски за заштита на децата маски за заштита на ткаенина маски за заштита маски за заштита на заштитните лицето маска за маски за заштита на хартија маски за заштита маски степен на заштита маски за возрасни ноќта на вештерките маски за заштита маски за заштита кул маски за заштита маски за заштита на лицето маска за заштита на носот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AlaSou Палубата Кутија Опфаќа,Складирање Кутија Покрие со Ремени и Рачки,Патио Палубата Кутија Покритие одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AlaSou Палубата Кутија Опфаќа,Складирање Кутија Покрие со Ремени и Рачки,Патио Палубата Кутија Покритие одговара

❋Палубата Кутија Покрие 52in,62in : Совршена големина за да одговара на повеќето популарни палубата кутии к

DEN 351.84