• Неодамнешно
Ling е моментот 2БР Вештачки Цвеќиња Swags Centerpieces, Свадба Цвет Зеленило Аранжмани за Душо/ Глава Табела Оркестарот Свадба Автомобил Ѕид Прозорец Лак Дом Градина Оркеста

Ling е моментот 2БР Вештачки Цвеќиња Swags Centerpieces, Свадба Цвет Зеленило Аранжмани за Душо/ Глава Табела

Buyers rating:
DEN 2159.76

Количина на стоки

Вештачки Цвеќиња Swags: Сет од 2 флорални swags.Секој еден е 27.5" долг од 14" широк, 7.75"високи (по целосно истегнување),кој исто така има железо жици во внатрешноста на пластични произлегува за виткање погоден моделирање лесно.Големината на цветови и лисја се во право за презентирање на хармонија.Изгледа реално, но не ќе, слабее или лесно да се оштетени.Дизајн за Природата Смисла на Ширење: Долго-доволно должина лозата создава природна смисла на ширење, се опфатени вашиот агол на табелата и лозата надолу за да страни.Свила природен допир peony како главен цвет акцентирани со лавина трендафил, трендафил, vendela роуз, gardenia, остин се зголеми, ipomoea, еукалиптус, desmanthus, и воскресна-лист, се создаде различни целосна дели и чувство на романтична.Претходна Направени Централен за Душо/Глава Табела Оркестарот, Подготвен да се користи: Сет од 2 за да се исполнат различни идеи.Постојат два начини да ги организира, еден е ставен на двете страни на табелата, и долго страна на грабеж природно виси надолу како што сликите покажуваат.Друг начин е да ги поставите на центарот на маса како цвет гарланд централен( забелешка : бидете сигурни дека централната цвет куп е поврзан за да се создаде убава раслојување).Цветни Куп Централен: Оваа Цветни аранжмани дизајн за Душо/ Глава табела декор, и неговите цветни куп е дизајн-friendly за каква било друга употреба, како што оркестарот за невестата и младоженецот стол, едноставна лак, свадба автомобил, дом огледало, прозорец, и градина gazebo.Достапни за рециклирање користи по свадбата, многу пријателски за заштита на животната средина.Долго Време Конзервирани: вештачки материјал го прави сигурни дека тоа може да се чува подолго време.На цветни аранжмани, исто така, ќе биде прекрасен подарок за да се изразат сте благословени со невестата и деверуша во нивната свадбена церемонија или прием.Ling е моментот 2БР Вештачки Цвеќиња Swags Centerpieces, Свадба Цвет Зеленило Аранжмани за Душо/ Глава Табела Оркестарот Свадба Автомобил Ѕид Прозорец Лак Дом Градина Оркестарот Прашливи Blue & Морнарица.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат