• Неодамнешно
2-PACK Тајландски Crystal Deodorant Камен Природни Unscented Део Стап (4.25 Мл) Алуминиумски Слободни Сол Deodorant за Жени Мажи & Тинејџери

2-PACK Тајландски Crystal Deodorant Камен Природни Unscented Део Стап (4.25 Мл) Алуминиумски Слободни Сол Deodorant

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

100% БЕЗ НЕПРИЈАТНИ ХЕМИКАЛИИ.Рок crystal deodorant stick направени од кристализиран природни минерални соли.НЕ алуминиум, paraben, глутен, хемикалии, масла, парфеми, emulsifiers или било какви производи од животинско потекло.НЕ ГИ ЗАГЛАВИ ПОРИТЕ, БЕЗ ОСТАТОЦИ.Оваа сол deodorant stick кристал запира мирис на телото пред да почне со убиството лош мирис предизвикува бактерии; за разлика од повеќето комерцијални дезодоранси кои само прикривање на мирис.НЕ-ЛЕПЛИВА и НЕ ДАМКА.Не содржи облека-боење бои и суши веднаш.Алуминиум слободни део се држиме за жени и тинејџерите со чувствителна кожа. 24-ЧАСОВНА ЗАШТИТА.Невидлив заштитен слој на сол од оваа карпа crystal deodorant ќе се спречи мирис предизвикува бактерии од кои расте на вашата кожа.Нема изненадувања, така што може да остане сигурни!.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ и ЕКОНОМСКИ.Оваа unscented crystal deodorant ќе трае повеќе од една година на секојдневна употреба.Исто така, може да се користи за нога мирис.Нема повеќе гаден мирис и непријатни хемикалии на вашата кожа!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Old Spice Deodorant 3oz Свежи Солидна (2 Парчиња)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Old Spice Deodorant 3oz Свежи Солидна (2 Парчиња)

Слободни на Алуминиум.Old Spice Мажите Deodorant overpowers смрдеа со доброsmellingness.Толку лесно да се користи можеби сл

DEN 272.40
ФА Deodorant Спреј, Карибите Лимон 6.75 оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФА Deodorant Спреј, Карибите Лимон 6.75 оз

ФА Deodorant Спреј.Карибите Лимон 6.75 оз.Меѓународно Реноме Бренд Од Европа.Духот на Свежина.Откријте Фа Deodoran

DEN 191.76