• Неодамнешно
HIIHHIIHIcz Вилушка, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Бифтек Вилушка Кафе Десерт Вилушка Црна Справи со Вилушка (злато)

HIIHHIIHIcz Вилушка, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Бифтек Вилушка Кафе Десерт Вилушка Црна Справи

Buyers rating:
DEN 2256.00

Количина на стоки

◆Тие се исто така погодни за лица, фестивали и формални настани, како што се свадби, семејни вечери и повеќе!. ◆Огледало полирање процес, фино полирање. ◆Златна вилушка е сјајна и квалитетот е многу добар. ◆Вакуум се справи со позлата, ергономски дизајн. ◆Уникатен тенки рачка, повеќе удобен зафат. [Материјал] : 304 од не ' рѓосувачки челик[Процес] : Вакуум позлата[Боја] : црна и златна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TUGHBVCcz Вечера Предници, не ' Рѓосувачки Челик Симпатична Овошје Десерт Вилушка Бонбони Прибор за јадење Вилушка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TUGHBVCcz Вечера Предници, не ' Рѓосувачки Челик Симпатична Овошје Десерт Вилушка Бонбони Прибор за јадење Вилушка

◆Тежината е умерена, ниту премногу тешка, ниту премногу светлина, обезбедување на вас со исклучителна ј

DEN 572.16