• Неодамнешно
TUGHBVCcz Вечера Предници, не ' Рѓосувачки Челик Симпатична Овошје Десерт Вилушка Бонбони Прибор за јадење Вилушка за Дневна Соба, Кујна Резерви (Боја : A)

TUGHBVCcz Вечера Предници, не ' Рѓосувачки Челик Симпатична Овошје Десерт Вилушка Бонбони Прибор за јадење Вилушка

Buyers rating:
DEN 572.16

Количина на стоки

◆Тежината е умерена, ниту премногу тешка, ниту премногу светлина, обезбедување на вас со исклучителна јадење искуство. ◆Направени од не ' рѓосувачки челик, издржливи. ◆Домот и мазна површина. ◆Може да се користи како овошје вилушка..итн. ◆Даде вашата кујна елегантен изглед!.Големина : 14.2 cm Material : не ' Рѓосувачки челик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат