• Неодамнешно
Raviga Висока Прецизност Базен Термометар Лебди на Вода Термометар 0-50℃ со Жица Базен Вода Термометар за Отворен и Затворен Пливачки Базени, Бањи, Топли Кади

Raviga Висока Прецизност Базен Термометар Лебди на Вода Термометар 0-50℃ со Жица Базен Вода Термометар за Отворен

Buyers rating:
DEN 364.80

Количина на стоки

Јажето е овозможен за да се спречи термометар од постоечкиот.Езерцето термометар се направени од издржлив материјал, и има пад-доказ функција, така што тоа може да се користи за долго време.Температурата читање опсег : 20 до 120°F / -10 до 50°C. Погоден за paddling базени, базени, топли кади, бебе базени, рибник, џакузи, бањи и огромни аквариуми, итн.Професионална базен вода термометар е неопходен температура мерен инструмент.Спецификација : Предмет Тип : Базен Термометар Материјал : Стакло+Пластични Боја : Сина Тест Опсег : 0-50 Степен C Карактеристики : Светли бои, лесно може да се прочитаат податоците.Тестот опсег е широк, лесен за употреба и да го носат, водоотпорен и издржливи, и долг живот.Како да го Користите : Само да се стави на температурата на водата метар во водата директно, тоа обично трае 1-2 минути, само да го отстранат од водата за да го прочитате степен.Пакет Листа : 1 x Базен Термометар.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Swimming Pool Thermometer Material

Купувачи како што сакаат

Dial Џеб Термометар,5 L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dial Џеб Термометар,5 L

Dial Џеб Термометар, Темп.Опсег (F) од 0 до 220 Степени F, Матични Должина 5, Прецизност + / 2 Проценти на Скала Це�

DEN 239.76
Зими TMB32120B9 Bimetal Термометар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зими TMB32120B9 Bimetal Термометар

Се Соочуваат Со Дијаметар : 3".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Серија : TMB.Матични Должина : 12".Матични Пла�

DEN 1447.92