• Неодамнешно
Uxsiya Овошје Divider Мирис Јаболка Corer Овошје Мултифункционален Уред за Сечење Овошје Машина Лесно да се Работи, Кујна Додаток(Мали (8 Ливчиња))

Uxsiya Овошје Divider Мирис Јаболка Corer Овошје Мултифункционален Уред за Сечење Овошје Машина Лесно да се

Buyers rating:
DEN 465.36

Количина на стоки

Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик сечилото, висока температура изгасне, не‑токсични и без мирис.Исклучително направена, полиран и се изедначи површината, лесно да се чисти, погоден за домашна кујна.На хуманизирано се справи со дизајн, ергономски, одговара на прсти совршено и да ги зачувува напор.Без слој на површината, цврста текстура, отпорност на корозија, без гребнатини или ' рѓа во долгорочна употреба.Јаболка машина, лесен за ракување и може да се намали на овошје и зеленчук колку што притисок се применува.Функција : 1. Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик сечилото, висока температура изгасне, не‑токсични и без мирис.2. Без слој на површината, цврста текстура, отпорност на корозија, без гребнатини или ' рѓа во долгорочна употреба.3. На хуманизирано се справи со дизајн, ергономски, одговара на прсти совршено и да ги зачувува напор.4. Јаболка машина, лесен за ракување и може да се намали на овошје и зеленчук колку што притисок се применува.5. Исклучително направена, полиран и се изедначи површината, лесно да се чисти, погоден за домашна кујна.Спецификација : Предмет Тип : Овошје Cutter Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel Weight : Прибл. 293g / 10.3 oz Package Листа : 1 x Овошје Cutter Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dial Џеб Термометар,5 L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dial Џеб Термометар,5 L

Dial Џеб Термометар, Темп.Опсег (F) од 0 до 220 Степени F, Матични Должина 5, Прецизност + / 2 Проценти на Скала Це

DEN 239.76
Зими TMB32120B9 Bimetal Термометар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зими TMB32120B9 Bimetal Термометар

Се Соочуваат Со Дијаметар : 3".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Серија : TMB.Матични Должина : 12".Матични Пла

DEN 1447.92