• Неодамнешно
СЛИК Мерач B5A9-АА 5 Dial Големина, -40/120°F и -40/50°С, 9 Матични Должина, Прилагодливи Агол Конекција, Нерѓосувачки Челик Случај, 316 од не ' Рѓосувачки Челик Матични Bimetal Термо?

СЛИК Мерач B5A9-АА 5 Dial Големина, -40/120°F и -40/50°С, 9 Матични Должина, Прилагодливи Агол Конекција, Нерѓосувачки

Buyers rating:
DEN 273.36

Количина на стоки

Сите Нерѓосувачки Изградба.Со Стаклена Леќа.Анти-Паралаксата Dial.Вибрации Отпорни (Намалени Игла Трепет).Брз Одговор На Температурните Промени.Pci Bimetal Термометар Се Сите Нерѓосувачки Изградени.Овој Термометар Е Вибрации Отпорни И Hermetically Запечатени (Влага Доказ).Матични Заварени Да Конекција. +/- 1 % Целосна Точноста.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зими TMB32120B9 Bimetal Термометар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зими TMB32120B9 Bimetal Термометар

Се Соочуваат Со Дијаметар : 3".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Серија : TMB.Матични Должина : 12".Матични Пла

DEN 1447.92
Dial Џеб Термометар,5 L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dial Џеб Термометар,5 L

Dial Џеб Термометар, Темп.Опсег (F) од 0 до 220 Степени F, Матични Должина 5, Прецизност + / 2 Проценти на Скала Це

DEN 239.76