• Неодамнешно
Бебе Пелена Торта Safari Тема

Бебе Пелена Торта Safari Тема

Buyers rating:
DEN 233.76

Количина на стоки

4 Слој Пелена Торта.Подарок Завиткан и Подготвени.Направени со 85 - 90 Pampers Swaddlers.Неутрален Бебе Подарок.Жирафа Тематските Бебе Туш.Совршен за Џунглата тематските Бебе Туш!Оваа Неверојатна Џунглата Жирафа Thmed Торта е убава од врвот до дното.Џунгла Жирафа Торта доаѓа со 4 Слој Џунглата Пелена Торта потребни Состојки : 85-90 Пелени Pampers Големина 1 1 Кадифен Парти Жирафата 1 Бебе Ќебе 1 Бебе Onesie 1 Пар Бебе Чорапи 1 Бебе Лигавче 1 Пар Бебе Белезници 3 Дел Бебе Нокти Сет (1 Помине Clippers, 1 Нокти Датотека, 1 Пар Пинцети) 1 Johnsons Бебе Лосион 1 Johnsons Бебе Шампон 1 Johnsons Бебе Desitin 1 Johnsons Бебе во Прав 1 Johnsons Бебе од Глава до Пети се Мијат 4 Washcloths 1 Бебе Teether 1 Поставите Бебето Прибор 1 Бебе Pacifier Лична Порака на торта Завиткани во Јасна Подарок Заврши & Подарок Ознака Вклучени Лигавче, ќебе, onesie може да се разликуваат во шема, ние ќе ја изберете елементи, кои ќе натпревар шема на бои и темата на пелена торта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат