• Неодамнешно
3-Парче Бистри Set | Dinnerware поставува кујна оркестарот Сад постави Вечера плочи Стан essentials Плоча сет Кујнски сет Кујнски essentials Дома essentials за нов дом Салата сад

3-Парче Бистри Set | Dinnerware поставува кујна оркестарот Сад постави Вечера плочи Стан essentials Плоча сет

Buyers rating:
DEN 1269.60

Количина на стоки

Удобен стартер сет со основните dinnerware парчиња за вашата маса, 3-Парче Место на Поставување вклучува мали бистри сад, бистри салата чинија & бистри вечера плоча кујна организација.Сите три дела се карактеризираат со потпис Бистри дизајн стил, со потесен rim плоча & подлабоко и за поголем храна површината.Супа сад Нов дом суштински елементи денот на Благодарноста dinnerware сетови.Сад во собата Плочи поставени Божиќ плочи dinnerware Кујнски сетови Божиќ dinnerware поставите Јадења поставени Божиќ јадења dinnerware поставува Вечера сет Кујнски сетови за дома денот на Благодарноста јадења.Кујна чинии и чаши поставите Салата плочи Нов стан essentials Кујна, бифе Плоча се поставува Farmhouse јадења Салата сад во собата Прв стан мора да haves Кујна плочи Плоча и сад сетови.Ноќта на вештерките dinnerware Дома essentials за нов стан Кујната опрема Чаши и чинии Селски dinnerware поставите Почетниот плоча Падне dinnerware Чинии и чаши Dishware поставува Farmhouse dinnerware.Издржливи доволно за секојдневна употреба Целосно vitrified кина нема да ги апсорбира мириси или влага Доведе слободни Безбедно да се оди од замрзнувачот да рерна -> рерна да маса -> табела за машина за миење садови -> користи во микробранова Dinnerware е рерна доказ до 350°F не го оставајте директно на или под извор на топлина Отпорни на напукнување, chipping & исчезнува Farmhouse dinnerware поставува Кујнски садови ноќта на Вештерките служи Вечера плоча поставена Лесни dinnerware поставите Празник dinnerware поставува Вечера плоча Модерна dinnerware поставите Чаши поставите Сад плочи Табела прилагодувања за трпезариска маса Божиќ dinnerware поставува Farmhouse јадења dinnerware поставува Плоча чаши Модерните плочки Farmhouse плочи Празник dinnerware денот на Благодарноста јадења dinnerware поставува Прибор сет Кујнски плоча поставена Селски јадења Dishware поставите Сад и плоча поставена Farmhouse антена го поставите Божиќ антена го поставите ноќта на Вештерките плочи dinnerware поставите Модерни јадење сет Есен dinnerware Модерна куќа оркестарот Плоча и сад во собата Домашна кујна Куќа потреби за нов дом, Вечера поставува Кујна основи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sur La Табела Нова Deruta 16-Парче Dinnerware Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sur La Табела Нова Deruta 16-Парче Dinnerware Сет

Овој жив, шарени dinnerware собата е совршен за доделување на партијата на четири.Инспириран од Umbrian регион н

DEN 7176.00