• Неодамнешно
3-Парче Класичен Место Поставување | Dinnerware поставува кујна оркестарот Сад постави Вечера плочи Стан essentials Плоча сет Кујнски сет Кујнски essentials Дома essentials за нов дом

3-Парче Класичен Место Поставување | Dinnerware поставува кујна оркестарот Сад постави Вечера плочи Стан essentials

Buyers rating:
DEN 1845.36

Количина на стоки

Удобен стартер сет со основните dinnerware парчиња за вашата маса, 3-Парче Класичен Место Прилагодување вклучува мал сад, салата чинија & вечера чинија Салата сад кујна организација.Сите три дела се карактеризираат со потпис Класичен дизајн стил, со широк раб плоча.Супа сад Нов дом суштински елементи денот на Благодарноста dinnerware поставува Сад во собата Плочи поставени.Божиќ плочи dinnerware Кујнски сетови Божиќ dinnerware поставите Јадења поставени Божиќ јадења dinnerware поставува Вечера сет Кујнски сетови за дома денот на Благодарноста јадења Кујна чинии и чаши во собата.Салата плочи Нов стан essentials Кујна, бифе Плоча се поставува Farmhouse јадења Салата сад во собата Прв стан мора да haves Кујна плочи Плоча и сад поставува ноќта на Вештерките dinnerware.Дома essentials за нов стан Кујната опрема Чаши и чинии Селски dinnerware поставите Почетниот плоча Падне dinnerware Чинии и чаши Dishware поставува Farmhouse dinnerware Farmhouse dinnerware сетови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зогу Меламнин Dinnerware Сет за 4 - 16 Компјутери Кампување Јадења Сет со Вечера Плочи,Салата Чинии,Чаши и Чинии.Лесен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зогу Меламнин Dinnerware Сет за 4 - 16 Компјутери Кампување Јадења Сет со Вечера Плочи,Салата Чинии,Чаши и Чинии.Лесен

Врвен Квалитет : BPA FREE.Топуправување со машина за миење садови безбедно.Издржливи.Не микробранова или уп

DEN 1416.00