• Неодамнешно
20-Парче Dinnerware Set | Dinnerware поставува кујна оркестарот Сад постави Вечера плочи Стан essentials Плоча сет Кујнски сет Кујнски essentials Дома essentials за нов дом Салата сад

20-Парче Dinnerware Set | Dinnerware поставува кујна оркестарот Сад постави Вечера плочи Стан essentials Плоча

Buyers rating:
DEN 1668.00

Количина на стоки

Со комплетен место на поставување за 4 луѓе и класичен дизајн, овој сет е одличен избор за сè, од брзи breakfasts да вечера партии кујна организација Супа сад.Потпис концентрична прстен со детали.Новиот дом суштински елементи денот на Благодарноста dinnerware поставува Сад во собата Плочи поставени Божиќ плочи dinnerware Кујнски сетови Божиќ dinnerware поставите Јадења поставени.Божиќ јадења dinnerware поставува Вечера сет Кујнски сетови за дома денот на Благодарноста јадења Кујна чинии и чаши поставите Салата плочи Нов стан essentials Кујна, бифе Плоча се поставува Farmhouse јадења.Салата сад во собата Прв стан мора да haves Кујна плочи Плоча и сад поставува ноќта на Вештерките dinnerware Дома essentials за нов стан Кујната опрема Чаши и чинии Селски dinnerware поставите Почетниот плоча.Падот dinnerware Чинии и чаши Dishware поставува Farmhouse dinnerware Farmhouse dinnerware поставува Кујнски садови ноќта на Вештерките служи Вечера плоча поставена Лесни dinnerware поставите Празник dinnerware сетови. (4) - 19oz капацитет - идеално големина за сад на житни, супа, или чили. (4) 7.75 оз чаши - традиционално облик и големина, овие чаши се совршен за брзо чаша со кафе или чај наутро или за бавни во текот на кафе со десерт (4) Чинии - со вовлекување во центарот да се задржи вашата шолја безбедна и широк, покачен надворешниот усна што фаќа spills и има лажици и sweetners 20-Парче Dinnerware Сет () Карактеристики : Вклучува комплетен место на поставување за 4 луѓе е Рачно направена од индустриски силна, lead-free кина Потпис концентрична прстен детали машина за миење Садови-безбедно Микробранова-безбедно Рерна-безбедно да се 350°F Замрзнувач-safe Вечера плоча Модерна dinnerware поставите Чаши поставите Сад плочи Табела прилагодувања за трпезариска маса Божиќ dinnerware поставува Farmhouse јадења dinnerware поставува Плоча чаши Модерните плочки Farmhouse плочи Празник dinnerware денот на Благодарноста јадења dinnerware поставува Прибор сет Кујнски плоча поставена Селски јадења Dishware поставите Сад и плоча поставена Farmhouse антена го поставите Божиќ антена го поставите ноќта на Вештерките плочи dinnerware поставите Модерни јадење сет Есен dinnerware Модерна куќа оркестарот Плоча и сад во собата Домашна кујна Куќа потреби за нов дом, Вечера поставува Кујна основи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат