• Неодамнешно
LAJA Увозот 48 КОМПЈУТЕРИ О Р Премија Одделение Биологија ЛАБОРАТОРИЈА Анатомија Студент Dissecting Dissection со Скалпел Сечилото

LAJA Увозот 48 КОМПЈУТЕРИ О Р Премија Одделение Биологија ЛАБОРАТОРИЈА Анатомија Студент Dissecting Dissection

Buyers rating:
DEN 714.96

Количина на стоки

48 КОМПЈУТЕРИ О Р Премија Одделение Биологија ЛАБОРАТОРИЈА Анатомија Студент Dissecting Dissection со Скалпел Ножот.Направени Од Страна На Laja Увозот.Истите Инструменти Како На Сликата.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.Овој Сет Содржи : 1 Ед О r Одделение Foerster Spong Ballenger Форцепс Ул 9.5" 1 Ед О r Одделение Pean Артерија Форцепс 5.5" Ул 1 Ед О r Одделение Ирис Ножици Ул 4.5" 1 Ед О r Одделение Ирис Ножици Cvd 4.5" 1 Ед О r Одделение Бод Ножици 4.5" 1 Ед О r Одделение Webster Игла Носителот 5.5" Вилици Обичен 1 Ед О r Одделение Оперативни Остри Ножици/тапи 5.5" Ул 1 Ед О r Одделение Оперативни Остри Ножици/остри Ул 5.5" 1 Ед О r Одделение Lister Завој Ножици 5.5" 1 Ед О r Одделение Комарец Форцепс Криви 5" Serrated 1 Ед О r Одделение Backhaus Крпа Менгеме 3.5" 1 Ед О r Одделение Adson Облекување Форцепс Serrated 4.75" 1 Ед О r Одделение Adson Ткиво Форцепс 1x2teeh 4.75" 1 Ед О r Одделение Splinter Форцепс Serrated 3.5" 1 Ед О r Одделение Круг Скалпел се Справи #3 1 Ед О r Одделение 'Рскавица Нож 6" 1 Еа Dissecting Иглата Директно 1 Еа Dissecting Игла Криви 10 Еа Стерилни Сечилото #10 10 Еа Стерилни Сечилото #11 10 Еа Стерилни Сечилото #15 Доаѓаат Со Убав Патент За Полнење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ветеринар Ученикот Кабелот Режа Комплет -7 Парчиња Вкупно. Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Инструменти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ветеринар Ученикот Кабелот Режа Комплет -7 Парчиња Вкупно. Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Инструменти

Совршен подарок за ветеринарна студент кој само што влегов прифатени.Користите за да се практикуваат с�

DEN 959.52