• Неодамнешно
Мозокот Матрица-Стаорец/175-300g/Coronal/0.5 mm/Нерѓосувачки челик

Мозокот Матрица-Стаорец/175-300g/Coronal/0.5 mm/Нерѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 1711.20

Количина на стоки

Мозокот Матрица-Стаорец/175-300g/Coronal/0.5 mm/Нерѓосувачки челик.RWD Мозокот матрици се направени од издржлив од не ' рѓосувачки челик, кои може да се загрева, разладени, autoclaved и изрибан.Тоа може да се користи за го сецира свежи или фиксна глувци или стаорец мозокот и да добиете на релијабилни делови.Секој дел може да биде толку тенок како 0.5 мм или 1 mm.Coronal матрици имаат sagittal средината на линија да се подели на лево и десно hemispheres.На миризливи/ ' рбетниот/изрез се сече во секоја матрица.Глувчето мозокот матрица е исто така одговара на родени стаорец мозокот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат