• Неодамнешно
Asimeto 627-12-0 0-12 Калибриран Двојно Зрак Дигитални Висина Gage

Asimeto 627-12-0 0-12 Калибриран Двојно Зрак Дигитални Висина Gage

Buyers rating:
DEN 2097.60

Количина на стоки

Може да се користи со тест индикатор и на држачот за прецизни мерења на локации.Нулта поставка во било која позиција.Нулта поставка во било која позиција.ASIMETO Двојно Зрак Дигитални Висина Мерач со Рака Тркало - Модел : 627-12-0 Мерен Опсег : 0~12", Тип на Читање : Инчен/Метрички, 57-020-739.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат