• Неодамнешно
ROMGame 32-Битна Рачни Конзола за Видео игри Кертриџ Картичка Star Wars Ii Оригиналната Трилогија Eng/Fra/Eng/Esp/Ita/Den Јазик на Еу Верзија Јасна црвена лушпа

ROMGame 32-Битна Рачни Конзола за Видео игри Кертриџ Картичка Star Wars Ii Оригиналната Трилогија Eng/Fra/Eng/Esp/Ita/Den

Buyers rating:
DEN 962.40

Количина на стоки

1. Високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи. 2. Сите предмети биле тестирани. 3. Игра касети само како што гледате на сликата. "Ако се игра љубовник, тогаш вие не сакате да го пропуштите игра кертриџ картичка.Ние продажбата на многу игри : Sega Mega Drive и Битие, 16 Bit Сега Игра Кертриџ, 60 Pin ВАЛУТНА Игра Кертриџ, 46 Pin Мулти Игра Кертриџ, 46 Pin Ретки Игра Кертриџ, 72 Pin НСВ Игра Кертриџ, 64-Битна N64 Игра Кертриџ, 16 Bit 46 Pin Супер Игра Картичка.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас! ".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tomee 3-Prong Моќ Кабел за PS3/ Xbox 360/ PC
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tomee 3-Prong Моќ Кабел за PS3/ Xbox 360/ PC

3Prong моќ кабел.Компатибилен со PS3 (масти), Xbox 360, и повеќето Компјутери.Не се компатибилни со PS3 Слим.На Tomee 3p

DEN 294.96