• Неодамнешно
Kraken Про 60 - Жолта Switch Издание 60% Механички Тастатура RGB Игри Тастатура (Жолта Прекинувачи)

Kraken Про 60 - Жолта Switch Издание 60% Механички Тастатура RGB Игри Тастатура (Жолта Прекинувачи)

Buyers rating:
DEN 2376.00

Количина на стоки

Kraken Про 60 Работи на PC, XBOX, Play Station.Жолта Оптички ПРЕКИНУВАЧИ се ЕКСТРЕМНО брз ви даваат предност во видео игри!.ТОНИ RGB Светлосни Ефекти изграден во!.Kraken Про 60 - Жолта Прекинувачи На Kraken Про 60 е најдобар 60% Тастатурата за PC, XBOX и PS4 Гејмери!Дали ќе се игра Fortnite, CS : GO, Call of Duty, Лигата на Легенди, World of Warcraft, или било која друга игра, на Kraken Про 60 е НЕВЕРОЈАТЕН избор за вас!Лесно приклучок во било кој систем (лап-топ компјутери се вклучени) со вклучени high speed usb кабел.Нашите 60% Механички Тастатура доаѓа со ИСКЛУЧИТЕЛНО ПОПУЛАРЕН Gateron Механички Оптички Прекинувачи кои траат повеќе од 100 милиони евра притиска, а плетенка црна usb-c на тастатурата за кабел, со елегантни црна тастатура школка, и СВЕТЛА целосно индивидуализира RGB осветлување!На Kraken Про 60% Механички тастатура е доверлив од страна на многу од вашите омилени про играчи, Youtubers, Грч Streamers и други содржини креаторите целиот свет, кој е зошто тоа е да стане еден од најпопуларните 60% механички тастатури на пазарот.Карактеристики : Работи со XBOX, PS4 (Play Station) и PC!Целосно програмабилни RGB lighting Music Реактивен Режим (Светла пулсот на музика/звуци во соба)ПОПУЛАРНА Оптички Жолта Прекинувачи!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu ги Собереш Ролери S1500 S1500M PA03586-0001
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu ги Собереш Ролери S1500 S1500M PA03586-0001

Fujitsu Скенер ги собереш ролери за fi6110, Scan Snap N1800, S1500, S1500 Делукс, S1500 M Производ.Fujitsu Скенер ги собереш ролер

DEN 946.56