• Неодамнешно
AreMe 2 Пакети PS2 Контролер Продолжување Кабел Кабелот 6ft за PS2 Конзола

AreMe 2 Пакети PS2 Контролер Продолжување Кабел Кабелот 6ft за PS2 Конзола

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Компатибилен со PS2 Жичен Контролер.Лесен за употреба PS2 продолжување кабел за PS2 контролер со напор plug & play работа, не грижете на доводот за време на игрите.Повеќе продолжување контролер кабелот така што истовремено може да ја полните вашата контролори, додека игри од 6ft далеку.Совршен за да го Замени Вашиот Изгубени или Скршени Кабел,ги Штити Конзола од Патувањето Штета.Пакет се Вклучени 2x продолжување кабел за PS2. Опис : Оваа екстензија кабел е совршен избор за вашиот PS2 контролер.Тоа е 6 Ft долго за да ви овозможи да се игра удобно од каучот, без да се грижите за кабелот.Полнење & Игра во Исто Време, Од До 6 Ft Далеку, Едноставна Plug and Play Setup.Анти-замав, Анти-повлечете за подолг живот.Спецификација на производот : Компатибилен Со : PS2 жичен controllerbr> Должина : 6ft/1.8 mbr> Материјал : Бакар Жица & ПВЦ plasticbr>br> Пакет Содржина : 2x PS2 Контролер Продолжување Кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NC KDAFA Издувна Цевка,79 Инчи Универзална Издувна Цевка Цевка за Портабл клима уред Издувна Цевка 6 Инчен Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NC KDAFA Издувна Цевка,79 Инчи Универзална Издувна Цевка Цевка за Портабл клима уред Издувна Цевка 6 Инчен Пропустливи

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1727.76
Прозорец за Портабл клима уред Прилагодливи Прозорец Плочи Комплет Прозорец за Полнење на Мобилни клима Лизгачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Прозорец за Портабл клима уред Прилагодливи Прозорец Плочи Комплет Прозорец за Полнење на Мобилни клима Лизгачки

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Пластични AC Пропустливи за Полнење донесува хуманизирано слајд железнички дизајн,

DEN 1360.80