• Неодамнешно
Користи Hovercam Самостојна 8 Документ 8.0 Мегапикселна Камера Резолуција, 30 Рамки/Сек Брзина Преку USB @ 1080p

Користи Hovercam Самостојна 8 Документ 8.0 Мегапикселна Камера Резолуција, 30 Рамки/Сек Брзина Преку USB @ 1080p

Buyers rating:
-60 % DEN 4246.00
DEN 10718.40

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Најдобар документ камера за училишта!Super Speed USB 3.0 перформанси - прикажување во живо на слики или да снимате 1080p HD видео без задоцнување преку USB 3.0 или USB 2.0 директно на компјутер, кој е лесно да се споделат.И, USB напојува (без посебен кабелот за напојување или моќ блок е потребно). 8.0 Мегапикселна сензор овозможува неверојатна јасност и живописни слика боја - идеален за предавање и презентации.Веројатно најдобар документ камера некогаш изграден.Користете го како HD USB веб конференции камера за поголема јасност и реални HD видео.Идеален за учење на далечина, виртуелна екскурзии и далечински соработка.Зум reinvented - зум, без деградација.Ние замени скапи и гломазна оптички леќи се наоѓаат во "традиционалните документ камери" со 8.0 Мегапикселна сензор за појасни слики и со помали трошоци.Единствениот документ камера која ви овозможува да снимите HD видео на 30 рамки/сек брзина преку USB директно на компјутер - лесно да испратите & споделување на видео со другите.Идеална алатка за наставниците во училница, софтвер тренери и таблет настава.Доделени "Најдобар Нов Документ Камера" во Infocomm 2014 Шоу.Самостојна 8 е сега се застарени и заменети со Соло 8 PLUS, што не е за продажба на .Ве молиме контактирајте овластен препродавач да купите нов Соло 8 PLUS.Секое единиците кои се продаваат на не new - тие се користат и не се гаранција.Учењето Е Забавно Повторно!Hover Cam Solo8 е првиот светски и само Super Speed USB 3.0 Документ 8 MP Камера со резолуција, 4 K јасност и 30 рамки/сек брзина преку USB 3.0 или USB 2.0. Користат за презентации, настава, како HD 1080p камера и за брзо скенирање.Тоа дури и евиденција полно работно движење HD видео преку USB директно на компјутер, што го прави полесно да го споделите.Ова е документот камера дека секој наставник треба да има.PC и Mac компатибилни.Нарекувајќи го "документ камера" не го стори тоа за правда.Тоа не значи многу повеќе.Прими Нови ..Сега Е!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат