• Неодамнешно
Машина за перење Стојат, Силна Товарот Мултифункционален Шок Отпор Прилагодливи Анти Пропадна Фрижидер База Заградата за Бања за Перење Соба за Дома

Машина за перење Стојат, Силна Товарот Мултифункционален Шок Отпор Прилагодливи Анти Пропадна Фрижидер База

Buyers rating:
DEN 1651.20

Количина на стоки

Може да Се Пресели Во Ќе : Овој мебел застане е опремен со 4 тркала, можете лесно може да се движат сите видови на електрични мебел на рамна подлога, која е погодно за чистење на подот.Погоден За Разни Мали Апарати за Дома : Нашата машина за перење стојат може да се примени за да се машини за перење, фрижидери, клима уред и други електрични апарати.Прилагодлива Големина : Овој подвижен база е прилагодлив, и големина може да се прилагоди слободно според потребите, погоден за различни типови и големини на објекти.Високо Оптоварување на носивоста : Висок квалитет на материјалите, трајни, максимална товарот 300kg, може да се укине машини за перење и фрижидери симне на земјата, ефикасно да се избегнува директен контакт со земјата.Шок Отпор и Намалување на Шумот : анти пропадна намалување на шумот влошки на дното да може ефективно да се намалат вибрациите на машина за перење или други апарати и да се намали бучавата.Функција : 1. Може да Се Пресели Во Ќе : Овој мебел застане е опремен со 4 тркала, можете лесно може да се движат сите видови на електрични мебел на рамна подлога, која е погодно за чистење на подот.2. Погоден За Разни Мали Апарати за Дома : Нашата машина за перење стојат може да се примени за да се машини за перење, фрижидери, клима уред и други електрични апарати.3. Шок Отпор и Намалување на Шумот : анти пропадна намалување на шумот влошки на дното да може ефективно да се намалат вибрациите на машина за перење или други апарати и да се намали бучавата.4. Прилагодлива Големина : Овој подвижен база е прилагодлив, и големина може да се прилагоди слободно според потребите, погоден за различни типови и големини на објекти.5. Високо Оптоварување на носивоста : Висок квалитет на материјалите, трајни, максимална товарот 300kg, може да се укине машини за перење и фрижидери симне на земјата, ефикасно да се избегнува директен контакт со земјата.Спецификација : Предмет Тип : Машина за Перење Стојат Материјал : Алуминиум Легура + ABS + СТП Боја : Како што е прикажано во picture Single Страна Големина : Прибл.42-70cm / 16.5-27.6 in Wheel Дијаметар : Прибл.46mm / 1.81 in Height : Прибл.12cm / 4.7 in Load Имајќи : Прибл. 300kg / 661.4 lb Application : Погоден за машини за перење, фрижидери, клима, итн Пакет Листата : 4 x База Plate4 x Заградата Rod4 x Round18 x Screw8 x Ниво 1 x Мека Ruler1 x Мека Перница.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Washing Machine Stand
Material:
Aluminum Alloy + ABS + PU
Color:
As shown in the picture
Single Side Size:
Approx.42-70cm / 16.5-27.6in
Wheel Diameter:
Approx.46mm / 1.81in
Height:
Approx.12cm / 4.7in
Load Bearing:
Approx. 300kg / 661.4lb
Application:
Suitable for washing machines, refrigerators, air conditioners, etc
Package List:
4 x Base Plate :
4 x Bracket Rod :
4 x Round :
18 x Screw :
8 x Level  :
1 x Soft Ruler :
1 x Soft Cushion :

Купувачи како што сакаат