• Неодамнешно
Деца Водоотпорен Дожд Панталони Валкани Доказ Suspender Панталони за Момчиња и Девојчиња

Деца Водоотпорен Дожд Панталони Валкани Доказ Suspender Панталони за Момчиња и Девојчиња

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

搭扣 затворање.Рака Мие Само.Рефлектор ленти на панталони што може да се зголеми на децата безбедност во темнина и лоши временски услови.Прилагодливи рамо ремени и безбедност-тестирани snap копчиња во половината дозволи за лесно прилагодување на должината и половината големина -дождот панталони 'расте" со вашето дете.Совршен за на пролет,кал и влажно време.Чувајте ги вашите деца сува и песок/кал нема да се добие во.ЕЛАСТИЧНА ГЛУЖДОТ БЕНДОВИ : за да го задржи надвор на дожд или снег и да се вклопуваат подобро за различни нога должини.Не само за дожд дена,овој дожд панталони, исто така може да се задржи облека чисти кога децата играат песок или кал,во училиштето.Е вашиот малку едниот Puddle Љубовник?.Забавувајте се со нашите водоотпорен лигавче панталони!.За ALIWINER : .Ние го задржи вашето бебе БЕЗБЕДНО!.Ние правиме многу ЗАБАВА за вашите деца!.Прекрасната дизајн може да се направи бебе падне во љубов со овој водоотпорен дожд панталони на прв поглед, и веќе не мора да се грижите за babys чадор во врнежлив ден.Материјал : СТП или Најлон.Боја : Жолта/Зелена/Розова/Сива.Повод : Пролет、Есен、Зима Дождлив Ден、Windy ден、.Погоден за : 28 Години деца.Уникатна Карактеристика : Рефлексивни Ленти за да се задржи безбедност во слабо отворено.Mentain:Сува Чиста е исто така опција, и ќе продолжите со употреба на мантил.Пакет се вклучени : 1 BUC Дожд панталони.Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да нарачате.МПогоден за : 34 Години деца.LПогоден за : 45 Години децата.XLПогоден за : 56 Години деца. 2 XLПогоден за : 6 8 Години деца.Сите Шевовите се запечатени за да се обезбеди waterproofness.Дише ад лесни материјали за да се направи вашето дете поудобно.Еластичност нога бенд дизајн за да ги собере нозете добро.Опфатени копче за да ја прилагодите панталони за да се вклопи деца добро.Прилагодливи ремени за да ги собере различни висина на децата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hatley Девојки Печатени Raincoats
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hatley Девојки Печатени Raincoats

100% Полиуретан.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Целосно се наредени.Предвремени затворање

DEN 1137.84
Стивен Јосиф Целиот Печатење Дожд Грб
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стивен Јосиф Целиот Печатење Дожд Грб

Патент затворање.Машина За Миење.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Шарени, возбудлива модели се направи оваа манти

DEN 674.40