• Неодамнешно
Playshoes Унисекс Бебе и Деца' Руно Наредени Дожд Панталони

Playshoes Унисекс Бебе и Деца' Руно Наредени Дожд Панталони

Buyers rating:
DEN 950.64

Количина на стоки

Копче затворање.Одлично за на Отворено - Дожд, Кал, Снег, Градинарство или Песок!.Дожд Dungarees од германски Бренд Playshoes.Прилагодливи рамо ремени и безбедност-тестирани snap копчиња во половината дозволи за лесно прилагодување на должината и половината големина -дождот панталони расте со вашето дете.Покрај тоа, овие дожд панталони функција безбедност рефлектор ленти за зголемување на деца безбедност во темнина и лошите временски услови, еластична глуждот ремени спречи панталона нозе од лизгање нагоре, и таму е пораби во ознаката за да напишете детето името на.Овие панталони се дизајнирани да се носи преку редовни облека и се со големина соодветно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hatley Девојки Печатени Raincoats
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hatley Девојки Печатени Raincoats

100% Полиуретан.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Целосно се наредени.Предвремени затворање

DEN 1137.84
Стивен Јосиф Целиот Печатење Дожд Грб
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стивен Јосиф Целиот Печатење Дожд Грб

Патент затворање.Машина За Миење.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Шарени, возбудлива модели се направи оваа манти

DEN 674.40