• Неодамнешно
Брод Сега Снабдување SNPB1233 Рамен 4 Мили Поли Кеси, 13 x 28, Јасна (Пакување од 500)

Брод Сега Снабдување SNPB1233 Рамен 4 Мили Поли Кеси, 13 x 28, Јасна (Пакување од 500)

Buyers rating:
DEN 1272.00

Количина на стоки

Тешки-должност поли кеси се совршени за заштита тешка категорија производи како индустриски делови и алатки од нечистотија, прав и на влага.Кеси се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Ги исполнува фду и usda спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.Достапни во случај количини. 13 инчен x 28 инчи - 4 мили рамен поли кеси.Тешки-должност поли кеси се совршени за заштита тешка категорија производи како индустриски делови и алатки од нечистотија, прав и на влага.КЕСИ се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.Достапни во случај количини.Поли Кеси се мултифункционални и флексибилни складирање решение.Од храната за индустриски алатки и електронска опрема, постои поли торба за било која апликација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Тип : 3 Прст, Паралелно, Долго Мозочен Удар.Оперативен Темп.Дијапазон : 10 до 60 C Максимум Притисок : 87 psi.Над�

DEN 1977.60