• Неодамнешно
LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Земи Шини за Тоалет и Бања Пешкир Носителот Туш Парапет Кадата се Справи со Безбедноста Зафат Потпирач/60

LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Земи Шини за Тоалет и Бања Пешкир Носителот

Buyers rating:
DEN 2484.00

Количина на стоки

Благодарение на Рачка Обезбедување на сигурност и Безбедност во Бања, Када, Туш и Тоалет Парапет.Одлична Сигурност Поддршка Справи Кога Стариот Човек и Дете Се Сурфањето, да Падне или се Лизга во Бањата Alonethis Поддршка Бања е Голема Помош за Нив.Можете Да Инсталирате во близина на Туш, Тоалет и Бања да се допрат за Стари лица или Деца да се Избегне Паѓаат и Лизгање.Заштедува Простор и се Вклопува Секаде Овој Лифт Може да Биде Инсталиран Не Само во Бањата, Но исто Така и во Кујната, по Скали, Перење или Било Дел од Куќата.сигурно Песната е Потребно.Ѕидот Дизајн Зазема Мал Простор на Ѕидот и Заштедува Простор.Разноврсна ги Користат Нашите Када Заграда Не е Само Безбеден Полнење се Справи со, Но, исто Така, Крпа Решетката.Тој Може да го Носат Вашиот Салфетка, Bathrobe или Бања.Тоа Може да Биде Вашиот Закачалка во Ходникот и во Спалната соба.Според Прирачникот за Дизајн на Лицето, Тоа е Погоден за Различни Луѓе, Удобен Зафат, Не Повреда на Раката и Издржливи.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа!Мултифункционален Цел -Нашата Бања Земи Не е Само за Сигурност Поддршка се Справи со, Но, исто Така, Крпа Носителот!Тоа би Можело да Hange Вашата Крпа, Bathrobe или Облека во Вашиот Тоалет!Тоа би Можело да Биде Грб Закачалка во Вашата Салата и во Спалната соба!Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Површински Третман : Хром Plating Size : 30 Cm / 40 Cm /50 Cm/60см(4-Избор)Инсталација : M6 Drilling Package : 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 11654.88
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка�

DEN 1598.40