• Неодамнешно
Sankmi Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof Шарени TPU Браник Случаи Не се Лизга Отпорен на Гребење КОМПЈУТЕР Хард Назад За

Sankmi Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 9 Случај,Избришете Забелешка 9 Случај Shockproof Шарени TPU

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Јасно Samsung Галакси Забелешка 9 Случај/Компатибилен со Галакси Забелешка 9/Поддржува Чи Безжична Полнењето без да се расправаме на тие морале да се отстрани случај за Samsung Галакси Забелешка 9. SHOCKPROOF и ВОСКРЕСНА РАМКИ ДИЗАЈН : Задржува вашата Забелешка 9 екран и камера исклучување на рамни површини за дополнителни гребење и оштетување заштита.[Белешки : Компатибилен со поголемиот дел од екранот заштитник).HYBRIS БРАНИК СЛУЧАЈ : combe на TPU браник и PC задниот панел buffers шокови и испакнатините против несакани удари и случајно капки.АНТИ-НУЛА ЈАСНО НАЗАД : Транспарентна тело на случај го подобрува оригиналната боја и дизајн на вашата Забелешка 9.Премиум јасно поликарбонат спречува гребнатини на уредот.Целосната јасност и сјај се изложуваат најдобрите дека вашиот samsung забелешка 9 има да понуди.СЕОПФАТНА ДИЗАЈН : Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон, и лесно се држат за вклучување/исклучување на инсталација.Поклопецот обезбедува солидна слој на заштита која е дизајнирана да се земе влијанието на телефон, и тоа не жолт, ако тоа е одржуваат добро,па тоа ќе остане кристално јасни.Sankmi посветува на понуди корисни, високо-квалитетни објекти за да го направи животот лесно!Карактеристики На Производот : 1.Тоа е компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 9.2.Таа поддржува безжична полнењето без да се земе од вашиот случај.Одговорно копчето опфаќа, прецизни cutouts и воскресна усна & камера рамки protection3.Тоа дизајниран со мека tpu браник и можете да го инсталирате или отстраните лесно.Овој материјал е дизајниран за да се спречи лизгање.4.Тоа се вклопува совршено Note9 и да не се изгубат на сите.Галакси забелешка 9 Случај е кристално јасно се покриваат со заштитна рамка која е дизајниран да одговара на samsung забелешка 9 во секој point5.Работ околу камера и екран е повисока и ќе го заштити вашиот екран и леќа од гребнатини.6.Ултра елегантни се покрива со тенок, лесен профил природно го подобрува забелешка 9 карактеристики.Sankmi е посветен на создавање на производи кои им обезбедиме на нашите клиенти најдобра услуга.Продавница со доверба.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако ви се допаѓа овој случај, ајде да кликнете на "да го додадете во кошничката"!Пакет Се Вклучени : ?Samsung галакси забелешка 9 Случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА

DEN 9599.76
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка

DEN 1598.40
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20