• Неодамнешно
Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален Декорација Додатоци Пенкало Канцелариски Материј?

Мермер Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Стилски Декорација : Може Да Биде Поставен На Било Која Површина, На Крајот На Маса, Или Кафе На Маса, Да Се Организира Вашата Канцеларија Или Дневна Соба.Димензии : 7×3×4 Инчи,Нашата Маса Организатор Мобилен Телефон Стојат составена Од 5 Дрво, Пластични Табли, Постојат Лесен И Удобен за Да го Соберете Или Отстрани.Еколошки Материјал : Слон Молив Носител Е Направена Од Еколошки Дрво Пластични Одбор Материјали, Без Употреба На Токсични Супстанции И Мирис.Совршен Подарок : Креативна Декорација За Дневна Соба, Kids†Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Забава, Итн.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.Боја : Мермер Слон Пен Носителот Креативни Симпатична Слон Во Облик На Пенкало, Молив Носителот Makup Држач, Четка,Голем Капацитет,Таа, Исто Така Служи Како Далечински Управувач За Носителот,Канцелариски Сад Организаторот Има Продукти Како Што Се Ножеви,Ножици, Владетели,Хартија Клипови,Staples Итн.И Тоа, Исто Така, Работи Како Шминка Четка И Носителот Дури И Колонист Тенџере,Уште Повеќе ,Ќе Може Да Се Ослободи Вашата Рака Додека Гледате Видео Со Ставање На Вашиот Телефон На Своите Багажникот, Кој Е На Телефон Застане.Покрај Сите Овие Карактеристики Како Биро Организатор, Овој Слон Пенкало, Молив Носител Е Исто Така Прекрасен Слон Статуа Оркестарот За Статистика Домот И Декорација На Одличен Подарок За Луѓе Кои Сакаат Слонови.Содржи Две Слон Во Облик На Печатени Кола И 3 Бели Табли, Мал Шрафцигер И 4 Мали Навртки, И За Инсталација Рачно.Избришете Ја Со Влажна Крпа.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА

DEN 9599.76
Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Кожа Камериер Послужавник, Рози Шема, Складирање Кутии Коцка Десктоп Чување на Организаторот за Паричници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 11654.88
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20