• Неодамнешно
OMAX 40X-2000X Бесконечност Trinocular Металуршки Микроскоп со Пренесуваат/Рефлектира Светлина и 9MP Камера и 100X Сува Цел

OMAX 40X-2000X Бесконечност Trinocular Металуршки Микроскоп со Пренесуваат/Рефлектира Светлина и 9MP Камера

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Фаза : тројно слој механички фаза со нетранспарентно метална плоча за рефлектира светлина и транспарентно стакло плоча за пренесуваат светлина, големина : 15cm - 14cm, превод спектар 50mm x 75мм; Фокус механизам : Коаксијален на грубата и фината копчиња на двете страни со прилагодлива контрола на тензија и да престане лост; Напојување : 110 V 50 Hz/60 Hz (САД и Канада).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце

DEN 191.76