• Неодамнешно
21.3× 7×30cm Ѕид поштенско Сандаче Трајни Весник Letterbox Вратата поштенско Сандаче Монтажа на Протезата со 2 Копчиња Железо за Дома Вила Трговски Центри, Хотели, Туристич?

21.3× 7×30cm Ѕид поштенско Сандаче Трајни Весник Letterbox Вратата поштенско Сандаче Монтажа на Протезата со

Buyers rating:
DEN 2270.40

Количина на стоки

Железо.Долг животен век : Метал клучалката, опремени со 2 копчиња, може да се користи за долго време.Широк спектар на употреба : силна practicability, може да се користи во трговски центри, хотели, училишта, туристички места и други јавни места.Безбедност : иновативни размавта вратата може да се прифати мали парцели, парцели и една кутија на проверки.Не содржат или не се бара монтажа плочи.Моден изглед : челична рамка, мазна површина, на плоштадот изглед, едноставен и лесен, фина текстура.Погодно да се провери : перспектива дупка дизајн е погодно за да проверите дали има е-мејл во секое време.Производ Вовед : Име на Производ : Mailbox Product Боја : Black Product Процес : Електростатско Spraying Product Материјал : Iron Product Спецификации : 21.3* 7*30cm/ 8.5"*2.8"*11.8"Производ Тежина : 1 Кг/2.2 lb Product Употреба : Трговски Центри, Недвижен Имот Имот, Хотели, Фабрики, Претпријатија, Болници, Училишта, Туристички Места И Други Јавни Места.Пакување Големина : 32*23*9cm/12.6"*9"*3.5"Пакет Тежина : 1.25 kg/2.8 lb Пакет Including1*поштенско Сандаче (Вклучувајќи 2 Клучеви).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76