• Неодамнешно
jiuwu Пакување од 20 10ml (0.3 Мл) Сина Dropper Шише со Заострените Стакло Droppers Завртка Капа за Етерични Масла Парфем Colognes Патување Примерок Течни Ампули (4 Funnels Вклучени)

jiuwu Пакување од 20 10ml (0.3 Мл) Сина Dropper Шише со Заострените Стакло Droppers Завртка Капа за Етерични

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

На завртката тема заврши шише устата е исти со атрактивни капа, која се вклопува цврсто и да може ефикасно да се спречи било течност истекување.Сини стаклени шишиња, тоа дизајн за заштита на етерични масла против УВ зраци.одлична запечатување, никогаш не излегуваат во јавноста течност.Шишиња перат.Одлично за етерични масла diffuser,масажа масло, ароматерапијата етерично масло мешавини, етерични масла миксер шише,медицина dropper шише.На намалени марк дизајн ќе ви помогне да го измерите количеството на течност за контрола на дозата и отпад.Содржани се 4 мали funnels помогне да се пополни со различни течности за да избегнете се мешаат и се меша со други течни нечистотии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 11654.88
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка

DEN 1598.40
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20