• Неодамнешно
Масло Филтер Клуч и Потрошувачка комплет, Масло Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање Елемент Одвод Алатка

Масло Филтер Клуч и Потрошувачка комплет, Масло Филтер Клуч со Цевка за Филтрирање Елемент Одвод Алатка

Buyers rating:
DEN 1104.00

Количина на стоки

Површината на овој масло филтер клуч е високо‑квалитетни елоксирани за спречување корозија.7 L мотори со користење на нов патрон на филтерот за масло систем, кој е совршен за замена на старите. Постојат 4 бразди на долниот раб, кој е совршено замена 15620-31060 масло филтер маска. 【Одлични Перформанси】Алатки за Масло Филтер Клуч,Посебен дизајн може да помогне да се спречи пропаѓање кога се користи приклучок клуч или прилагодлив клуч за да unscrew масло филтер за домување со висока отпорност.Постојат 4 бразди на долниот раб, кој е совршено замена 15620-31060 масло филтер маска. Специјален дизајн може да помогне да се спречи пропаѓање кога се користи приклучок клуч или прилагодлив клуч за да unscrew масло филтер за домување со висока отпорност. 【Одлични Перформанси】Алатки за Масло Филтер Клуч,Посебен дизајн може да помогне да се спречи пропаѓање кога се користи приклучок клуч или прилагодлив клуч за да unscrew масло филтер за домување со висока отпорност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 11654.88
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА

DEN 9599.76