• Неодамнешно
Motorola Мото E6+ Plus Dual-SIM XT2025 32GB (Само GSM | Не CDMA) Фабрика Отклучен Андроид 4G/LTE паметен Телефон (Полиран Графит) - Меѓународна Верзија

Motorola Мото E6+ Plus Dual-SIM XT2025 32GB (Само GSM | Не CDMA) Фабрика Отклучен Андроид 4G/LTE паметен Телефон

Buyers rating:
DEN 2879.76

Количина на стоки

За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со било GSM Мрежи како AT&T, T-Mobile.За точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G, 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да ги купите.Овој телефон НЕМА да РАБОТАТ со било CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.Dual-SIM (Нано-SIM), Мрежа на Компатибилност на SIM КАРТИЧКАТА 1 [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : WCDMA 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : ФЛОПИ LTE 800(B20) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7) : TDD LTE 2300(B40) / 2500(B41) / 2600(B38) ] и на SIM-КАРТИЧКА 2 [2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 ]. 6.1 инчи, IPS LCD capacitive екран осетлив на допир, 16 M бои, 720 x 1560 со пиксели,. 32 GB Меморија ,2 GB RAM меморија, micro SDXC Картичка (посветен слот) Андроид 9.0 (Пита), Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm), Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53, Power VR GE8320. Основно Двојно Камера : 13 MP, f/2.0, 1/3.1", 2 MP, (длабочина), LED блиц, HDR, панорама, 1080p@30fps Пред Камера : 8 MP, f/2.0, 1/4", 1.12 µm, HDR, [email protected] фотографии.Супер лесно.13 MP dual задна камера системот ви овозможува да се создаде око–фаќање на фотографии како про, вклучувајќи прекрасни портрети со blur ефект.Плус, на 8 MP selfie кам ви овозможува секогаш да изгледа вашиот најдобар.За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со било GSM Мрежи како AT&T, T-Mobile.За точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G, 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да ги купите.Овој телефон НЕМА да РАБОТАТ со било CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.Dual-SIM (Нано-SIM), Мрежа на Компатибилност на SIM КАРТИЧКАТА 1 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 и/или 3 G : WCDMA 850(Б5) / 900(Б8) / 1900(Б2) / 2100(Б1) и/или 4 G : ФЛОПИ LTE 800(B20) / 850(Б5) / 900(Б8) / 1800(Б3) / 2100(Б1) / 2600(B7) : TDD LTE 2300(B40) / 2500(B41) / 2600(B38) и на SIM-КАРТИЧКА 2 2 G : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка�

DEN 1598.40
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА�

DEN 9599.76
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76