• Неодамнешно
4 Пакет Воена Одделение 3000 Lumens Тактички LED Фенер Светилка со Магнет и Зум Како што се Гледа На ТВ Рефлектори за Ураганот Пешачење Кампување за Итни случаи (Сив)

4 Пакет Воена Одделение 3000 Lumens Тактички LED Фенер Светилка со Магнет и Зум Како што се Гледа На ТВ Рефлектори

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

POWERE ИЗВОР : 3pcs AAA Батерија (Батерија, Не се Вклучени).Магнетна База : Постои силна магнетна база на светлото дното која може да биде прикачена на метална површина и платформа.Овој уникатен дизајн ви овозможува да се одржи тоа каде и што треба тоа да не зависи од никого.Ве hands-free.Прилагодлив Фокус : Изграден во функцијата за зумирање и може да се управува со истегнување на телото, одзумирате и зумирање ги исполнува различни ситуации, се концентрира на одредени области или долги објекти за специфични осветлување цели.Скриени Кочан Sidelight : Оваа светилка е дизајниран со супер светло КОЧАН светлина скриени во страната.Тоа е поудобно како дело светлина кога ќе се поправка на автомобил, работилница, ноќта читање, шетање на кучиња и др. 6 Начини на Осветлување : Карактеристики 6 осветлување начини : Висока, Средна, Ниска Осветленост, Strobe, СОС, Кочан Sidelight.Тоа може да бидат подготвени да се приспособат на широк спектар на осветлување треба со притискање на On/Off копчето за да се префрлате помеѓу осветлување режими. 4 Пакет High-output Џеб-големина Тактички Светло.Оваа LED светилка е совршен подарок за најблиски и пријатели.Тоа е многу погоден за авто итни случаи, повторно планинарење, ноќен риболов, кампување, лов, велосипедизам, качување, и сите отворено активност, тоа ќе биде добар и неопходен придружник.Спецификации : .Боја : Сребро.Тежина : 3.8 оз.Материјал : Алуминиум Легура.Големина : 6inches (Должина), 7.25 инчи (Целосно Продолжен Должина).Батерија Тип : 3 x AAA Батерии (не се вклучени).Пакет се Вклучени : 4 x Светла LED Светилка со КОЧАН sidelight.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка

DEN 1598.40