• Неодамнешно
CleverMade 32L Расклопна Чување на Кутии - Виткање Пластични Пластовидно Комунални Гајби, Цврст Ѕид, Без Капак, 3 Pack, Кралска Сина

CleverMade 32L Расклопна Чување на Кутии - Виткање Пластични Пластовидно Комунални Гајби, Цврст Ѕид, Без Капак,

Buyers rating:
DEN 958.08

Количина на стоки

Простор за заштеда на решение кое ги комбинира пакување, транспорт и чување во еден еднократно, расклопна сад.Карактеристики здрав долниот база со цврсти ѕидови, што ги прави идеални за тешки-должност проекти.Удобно, од страна на зафат се справува направи кревање на тешки предмети бриз; Лесно да се чисти, едноставно црево се исклучи или да се избришат со влажна крпа.Interlocking гнездење систем обезбедува стабилност за вертикална редење; Кога не е во употреба, тоа паѓа надолу за да 2.8" H за компактен складирање.Мерење 18.7" L x 13.8" W x 9.3" H, тој има 32 литри по волумен, со максимален капацитет од 66 килограми.Пропадна Висина : 2.75".На Clever Made Clever Crates Расклопна Комунални Гајба е паметен, простор за заштеда на решение за поедноставување на сите на вашите активности, патувања и ден-за-ден задачи.Поп 'em се отвори кога ќе им треба, се свитка 'ем рамна, кога не.Clever Crates комбинира пакување, транспорт и чување во еден еднократно, расклопна сад.Овие сите намена комунални гајби, исто така може да се зголеми на леснотија и ефикасност на секојдневните задачи и чување на податоци, и во затворени простории како и надвор.Ги пробате за промет на големо клуб шопинг, складирање на спортска опрема, уметност и ракотворби, градинарство, и домашни проекти за подобрување.Мерење 18.7" L x 13.8" W x 9.3" H, тој има 32 литри (33.5 quarts) по волумен, со максимален капацитет од 66 килограми.Тоа е дизајниран со здрав долниот база и цврсти ѕидови кои прават идеален за тешки-должност проекти.Удобно, од страна на зафат се справува направи кревање на тешки предмети бриз.На interlocking гнездење систем обезбедува стабилност за вертикална редење.Кога не е во употреба, тоа паѓа надолу за да 2.8" H за компактен складирање и тежи 2.5 килограми.Clever Crates се направени од рециклира материјали, нуди одржлива алтернатива за пластични и хартиени кеси, totes, и кутии.Clever Crates се лесни за чистење, едноставно црево се исклучи или да се избришат со влажна крпа.Тие дури и може да бидат санирани во машина за миење садови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА�

DEN 9599.76
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржли

DEN 883.20
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76