• Неодамнешно
Отстранлив Ѕид Налепница Decal Акрилик Огледало Амбиент за Дома Дневна Соба и Спална соба Оркестарот (2.5-13.5 cm, 48 Парчиња)

Отстранлив Ѕид Налепница Decal Акрилик Огледало Амбиент за Дома Дневна Соба и Спална соба Оркестарот (2.5-13.5

Buyers rating:
DEN 1215.12

Количина на стоки

Големина тип : изборен круг круг форма, има неколку различни големини од 13,5 см/ 5.3 инчен, 10 cm/ за 3,9 инчи, 7.5 cm/ 3.0 инчен, 5 cm/ 2.0 инчен, 3 cm/ 1.2 инчен до 2,5 см/ 1.0 инч во дијаметар.Материјал : овие круг круг огледало на ѕидот налепница decals се направени од пластика, површината е одраз и назад има лепак себе, површина има заштитна фолија за тоа, со цел да се добие подобра чувствување и јасно огледала, ве молам само да го извади кога ќе го користите.Примена : тоа може да се примени за повеќето мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар, и така натаму, одговараат за дневна соба, децата playroom, трпезарија, кујна, запишани во гимназиите, home office, ходникот, тремот и многу повеќе.Функција : декоративни огледало дизајн го прави вашиот дом изгледа различно, повеќе атрактивни; За рефлективна површина може да се направи вашата соба посветла.Топло напомена : не е заштитен слој на површината на огледалото за да се спречи огледало од тоа да биде изгребани, ве молам, тргни го исклучите во текот употреба, огледало ќе стане јасно, ве Молиме имајте на ум дека огледалото со заштитна фолија е нејасна. 48 парчиња круг круг огледало поставување на ѕид налепница decal дома декорација Карактеристики : Декоративни огледало дизајн го прави вашиот дом изгледа различно, повеќе атрактивни.Тоа може да се однесува на било мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар, итн.Димензии : Дијаметар : 13.5 cm/ 5.3 инчи (8 парчиња) Дијаметар : 10 cm/ за 3,9 инчи (8 парчиња) Дијаметар : 7.5 cm/ 3.0 инчен (8 парчиња) Дијаметар : 5 cm/ 2.0 инчи (8 парчиња) Дијаметар : 3 cm/ 1.2 инчи (8 парчиња) Дијаметар : 2.5 cm/ 1.0 инчи (8 парчиња) Како да го користите : 1. Најдете позиција на ѕид каде што сакате да се применува на налепница. 2. Отстрани лепило од налепница. 3. Пост на налепница на ѕидот соодветно. 4. Отстранете ја заштитната фолија и чистење на површината нежно.Забелешка : површината има заштитен филм на тоа, само го извади кога ќе го користите.Апликација и радост : DIY материјал ви донесе среќа, работа со вашите деца, помагање на вашето дете да развие интелигенција.Suiting за дневна соба, децата playroom, трпезарија, кујна, запишани во гимназиите, home office, ходникот, тремот и многу повеќе.Спецификации : Боја : сребро огледало Материјал : пластични Големина : повеќе димензии на Пакетот вклучува : 48 x Исполнет круг огледало decals Топло известување : Прирачник за мерење може да имаат мали грешки.Ве молиме отстранете ја заштитната маска пред да го користите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка�

DEN 1598.40
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 11654.88
Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен Велигден Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76