• Неодамнешно
AuHeiAmeri, 7 Пакети Pretwisted Страст Пресврт Капчиња Косата 10 Инчен Пред Looped Страст Пресврт Плетење Синтетички Влакна Краток Капчиња Плетенки за Црни Жени (10 Инчен ( Пакувањ

AuHeiAmeri, 7 Пакети Pretwisted Страст Пресврт Капчиња Косата 10 Инчен Пред Looped Страст Пресврт Плетење Синтетички

Buyers rating:
DEN 695.76

Количина на стоки

Pretwisted Страст Пресврт Коса : Ние Пакет Секој Многу Со 7 Пакети/многу, 45g/Пакет,12 насоки/ пакет, 84 насоки во вкупно, обично 6-9 пакети може да биде полн доволно за возрасни главата.Косата Карактеристики : Супер Меки и Кожата Пријателски, Без Мирис, Лесна, Природна ??Лесни; ??Нема мирис; ??Метежот-бесплатно; ??Пролевање-бесплатно; ??Природен изглед; ??Лесно да се инсталира; Стил : Страст Пресврт Коса,Вода Бран Капчиња Плетење на Косата, можете да го носат на партијата, ноќта на Вештерките, cosplay, секојдневно да го користите и во секое време ви се допаѓа да се покаже вашиот charmarty.Косата Совети ??Обично 6-9 Пакети Може да Се Полни Главата. ??Не топлина стил додека го носи.На температура треба да биде под 392 Degree F. Пакет се Вклучени : 1.7 пакети пред-извртени страст пресврт коса 2.На капчиња игла 3.Монистра.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКА

DEN 9599.76
Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жирафа Поминува Авион Големи Складирање Кошеви,Виткање Перење Кошница Складирање Бин со Рачки за Детска Соба,Играчка

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76