• Неодамнешно
Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко Sleeve Блузи Шорцеви 2 ПАРЧИЊА

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Buyers rating:
DEN 191.52

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворање. ❤Материјал : Изработени од памук и spandex, супер меки и дише за детето да се носат во текот на летото, без штети на вашето бебе е деликатна кожа, добра еластичност. ❤Неутрален Ребрести и Цврсти Краток Групи : унисекс бебиња трендовски ребрести облека, краток ракав bodysuit romper со џеб, класични дрвени копчиња U-necked; прилепува и еластична затворање направете го тоа лесно за носење и менување пелени. ❤Се водат и Snugger-fit : Овој жив солидна шорцеви тимови одлично се вклопуваат 0 3М, 3 до 6 M, 6 12М, 12 до 18 месеци неутрален бебе момче девојка; Постојат пет бои за да изберете од, Како блузи и панталони се водат, погодно за бебиња да лазат, да играат и практика одење. ❤Повод : Погоден за бебе дневен секојдневен носат, како што се роденден, бебе туш подарок, фото реквизити, игра носат, семеен собир или фото снимањето, семеен празник, присутна за да се nieces и nephews, бебе доаѓа дома. ❤Пакет Листата : 1pc унисекс бебе кратко sleeve џеб bodysuit и 1pc бебе шорцеви.Перење Совети : ве Молиме исчистете ги одделно или со други светло-обоени алишта.Детални Големина Информации : Ознака на Големината : 70 Препорачуваме Возраст : 0-3 месеци - Блузи : 38cm - 1/2 Биста : 25cm - Sleeve : 9cm - Панталони : 20cm - Половината : 38cm Ознака Големина на : 80 Препорачуваме Возраст : 3-6 месеци - Блузи : 40cm - 1/2 Биста : 26cm - Sleeve : 10cm - Панталони : 21cm - Половината : 40cm Ознака Големина на : 90 Препорачуваме Возраст : 6-12 месеци - Блузи : 42cm - 1/2 Биста : 27cm - Sleeve : 10.5 см - Панталони : 22cm - Половината : 42cm Ознака Големина на : 100 Препорачуваме Возраст : 12-18 месеци - Блузи : 44cm - 1/2 Биста : 28cm - Sleeve : 11cm - Панталони : 23cm - Половината : 44cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрвени Таблета Кутија 7 Ден Ноќ 4 Пати на Ден, Модуларен Ѕид Кутија, Пилула Случај Организаторот, Природно Дрво

94 во Ќелија висина : 4.Останете здрави!.Дрвени таблета кутија со Природни тип на дрво украс ќе ви помогне �

DEN 6000.00
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76