• Неодамнешно
HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

HK4000 Cyclonic централна правосмукалка

Buyers rating:
DEN 9599.76

Количина на стоки

Челик.Произведено во САД.HK4000 Централна вакуум Е Направен Во САД. 100% Powdercoated Супер доста и моќни.СПЕЦИФИКАЦИИ Мотор : (2) Премиер 7.2 Ametek Tangential бајпас Напон : 240 A. C. Max Засилувачи : 16.4 Max воздух w : 1268 Струење (CFM) : 229 Запечатени Вакуум (H2 O) : 137 Филтрација : Cyclonic со DC1240 Нечистотијата Може Ниво на Звук : 78 db Капацитет (QTs) : 38 Покриеност До 18000 SF Домот Или Објектот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка

DEN 1598.40
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76
Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76