• Неодамнешно
Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови Кујна Материјали Вградени во Силна Пролет

Храна Клипови, 10Pcs Домаќинство 3во Нерѓосувачки Челик Храна Запечатување Клипови Снек Складирање Торба Клипови

Buyers rating:
DEN 883.20

Количина на стоки

Одличен материјал : запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив, носат-отпорни, и стареењето-отпорни.Погодни за : пред крајот на запечатување клип е малку рамна и occlusion област е поголем.Тоа е погоден за клипинг храна торби за да ги задржи на храната свежа подолго време.Добро направени : храна клип е површината се третира со напредни бранеа, со удобна рачка, отпорност на абење, нула на корозија и високи-одделение атмосфера.Со силна пролет : Храна торба клип изградена-во силна пролет, силна и цврста occlusion, да може ефективно да се изолира прашина и влага, одржување на свеж вкус на храната.Широко апликации : Овој затворен клип е погоден за домашна кујна, млеко во прав, сол, овес, чипс, итн.Тоа исто така може да се користи за статистика документ завршувањето.Карактеристики : 1. На запечатување клип е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е издржлив, носат-отпорни, и стареењето-отпорни. 2. Вграден-во силна пролет, силна и цврста occlusion, да може ефективно да се изолира прашина и влага, одржување на свеж вкус на храната. 3. Пред крај на варењето клип е малку рамна и occlusion област е поголем.Тоа е погоден за клипинг храна торби за да ги задржи на храната свежа подолго време. 4. На површината се третира со напредни бранеа, со удобна рачка, отпорност на абење, нула на корозија и високи-одделение атмосфера. 5. Овој затворен клип е погоден за домашна кујна, млеко во прав, сол, овес, чипс, итн.Тоа исто така може да се користи за статистика документ завршувањето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Храна Клипови Материјал : 430 Нерѓосувачки Челик Тежина : Околу. 410g / 14.5 оз Големина : Прибл. 7.6x6.4x3cm / 3.0x2.5x1.2in Пакет Листата : 10 x Храна Клипови Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76