• Неодамнешно
Кул Черепот Американското Знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Кул Черепот Американското Знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за

Buyers rating:
DEN 446.16

Количина на стоки

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно да се чисти складирање durableand лесна за Прилагодување.Модерен патент дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, силен, издржлив, убава и великодушни.Уникатен дизајн за прилагодување : На врвот може да се повлече или да се лизна надолу за да се прилагоди на висината на молив торба, се Повлече торбичка нагоре и надолу за да се префрлите.Тоа исто така може да се користи како чанта, стенд-ап преносни Телескопски торба.Се одвиваат молив торба големина : 7x5.7x2.7in,капакот молив носителот големина : 4x5.7x2.7in.Muiti-функција : Не само што може да се користи како молив торба, но, исто така, може да се користи како уметник торба, шминка торба, организација торба, патување додатоци торба, алатка торбичка, направи копија на држачот за четки, канцелариски складирање торба, монета чанта, канцеларијата на употреба итн.Таа е погодна за девојки, момчиња, тинејџерите, возрасните и жените.Повеќе Користете & Доволно Капацитет : Таа е погодна за возрасни лица,жени.Лесен за употреба, можете да го користите како козметички торба,шминка првенство, направи копија на држачот за четки,канцеларијата на употреба итн.Погодно за мали или големи објекти, на патент канцелариски материјал можат да се спречи предмети паѓа надвор¡£ посебен молив торба може да се стави во вашиот дневен торба и, исто така, има доволно капацитет за складирање неколку пенкала, моливи.Совршен Подарок : Најдобар практичен подарок за пријателите,колегите,возрасни, молив торба колектори, писатели, уметници за роденденски подарок или патување резерви. (Случај само, моливи не се вклучени) .Слободни да контакт со секој проблем во било кое време.Молив случај е па толку симпатична!Овој молив случај има телескопски, правење на вашиот живот полн со забава.Тоа е доволно пространа да ги зачувувате и организирате вашите работи.Во исто време, Тоа е молив носителот,лесно стои на биро за статистика.На компактна големина одговара на повеќето од кеси.Исто така, може лесно да се носат и во секое време во насекаде.Kawaii Молив Pouch This телескопски молив случај може да се користи за пенкала & моливи.Капацитетот е доволно да се одржи многу тенки пенкала или моливи¡£Практични Шминка Bag It е вашиот секојдневен живот Асистент.Исто така можете да ја користите оваа торба како козметички торба, тоа може да се одржи кармин, шминка четка, сенката за очи, четка, lip balm, eyelash четка, итн.Преносни Додатоци Bag This пенкало торба е одлична за лесен пристап до вашите слушалки, полнење мозок, полнач, слушалки и некои дополнителни 'сѐ и сешто', како USB мемориски стапчиња, SD картички и други малку адаптери.Верувај ми, тоа е најдобар практичен подарок за пријателите, колегите, меур чај љубовник, молив торба колектори, писатели и уметници. (Случај само, моливи не се вклучени).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држа

DEN 419.76
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка�

DEN 1598.40