• Неодамнешно
Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот Тоалет И Бања Додаток(1#)

Fdit Ѕид Монтирани Простор Алуминиум Метла Носителот Организатор Складирање Рек-S‑Во Облик На Четка Метла Носителот

Buyers rating:
DEN 419.76

Количина на стоки

Усвојува премиум простор алуминиумски материјал, издржливи во употреба, wearresistant и corrosionresistant.Wallmounted држач, четка, може да бидат обесени алатки, како што се метли, џогерите, тоалетни четки, и rakes.Опремени со nonslip Sshaped закачалки и куки, може да бидат обесени чадори, копчиња, четки и други предмети.Многу погоден за организирање на вашите чистење алатки, градинарство орудија, садови, спортска опрема, итн.Совршено погодни за семејство бања, спална соба, кујна, плакар, гаража, канцеларија, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Четка Rack Material : Space Aluminum Processing Технологија : Мат, Oxidation Installation Метод : Удар Installation Weight : Прибл. 275g-477g / 9.7 оз-16.8 oz Type : 1# : 2 Закачалка 2 Кука, 2# : 3 Закачалка 3 Кука, 3# : 4 Закачалка 4 Кука (Изборен)Производ Должина : 2 Закачалка 2 Кука : Прибл. 30cm / 11.8in3 Закачалка 3 Кука : Прибл. 40cm / 15.7in4 Закачалка 4 Кука : Прибл. 50cm / 19.7 in Package Листа : 1 x Четка Rack2 x Hook1 x Додатоци за Полнење (2 x Завртка, 2 x Проширување Нокти)1 x Крпа Торба or1 x Четка Rack3 x Hook1 x Додатоци за Полнење (2 x Завртка, 2 x Проширување Нокти)1 x Крпа Торба or1 x Четка Rack4 x Hook1 x Додатоци за Полнење (2 x Завртка, 2 x Проширување Нокти)1 x Крпа Торба Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Mop Rack
Material:
Space Aluminum
Processing Technology:
Matte, Oxidation
Installation Method:
Punch Installation
Weight:
Approx. 275g-477g / 9.7oz-16.8oz
Type:
1#
Product Length:
2 Hanger 2 Hook:
Approx. 30cm / 11.8in
3 Hanger 3 Hook:
Approx. 40cm / 15.7in
4 Hanger 4 Hook:
Approx. 50cm / 19.7in
Package List:
1 x Mop Rack2 x Hook1 x Accessories Kit (2 x Screw, 2 x Expansion Nail)1 x Cloth Bag or :
1 x Mop Rack3 x Hook1 x Accessories Kit (2 x Screw, 2 x Expansion Nail)1 x Cloth Bag or :
1 x Mop Rack4 x Hook1 x Accessories Kit (2 x Screw, 2 x Expansion Nail)1 x Cloth Bag :
1.Please allow 01 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка

DEN 1598.40
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00