• Неодамнешно
Easyouth 12 Инчен Клип во Косата Екстензии Човечка Коса 70g Бело Русокоса Невидливи Двојно Weft Клип Коса Екстензии Remy Коса

Easyouth 12 Инчен Клип во Косата Екстензии Човечка Коса 70g Бело Русокоса Невидливи Двојно Weft Клип Коса Екстензии

Buyers rating:
DEN 1173.12

Количина на стоки

1.Easyouth Клип во Косата Екстензии Спецификации : 12-14 Инчен 70 грам, 16-22 Инчен 100 грам. 2.Косата е направен од 100% вистински remy човечка коса без каква било мешавина од синтетички влакна. 3.Клипот екстензии за коса може да трае најмалку 3 месеци со добра нега. 4.Easyouth клип коса екстензии се двојно weft дизајн со удобно и здрав клипови, тоа нема да дојде лабава или за да чувствува, да падне. 5.7/24 брз одговор, Ако имате проблеми со губење на,ве молиме слободно да не контактирате во било кое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76