• Неодамнешно
Замена клима уред A/C Цела Црево Собранието Компатибилен со Chevrolet

Замена клима уред A/C Цела Црево Собранието Компатибилен со Chevrolet

Buyers rating:
DEN 342.96

Количина на стоки

Возилото Fitment Белешки : Без Задните A/C,.Дизајниран Со Најновиот Софтвер И Произведени Со Современа Инструментално.Директно Одговара Замена.Инсталира Исто Како Фабрика Единица.Истите Димензии Како OE Дел.Без Задните A/C,.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат