• Неодамнешно
Lamcase за Галакси S21 5G Случај Кристално Јасна Сјајот Светкавиот Bling Тешки Shockproof Хибрид Три Слој Заштитна Маска Случај за Samsung Галакси S21 5G 6.2 инчен (2021), Виолетова Јасно/С

Lamcase за Галакси S21 5G Случај Кристално Јасна Сјајот Светкавиот Bling Тешки Shockproof Хибрид Три Слој Заштитна

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчи Dsiplay 2021 Ослободување, компатибилен со безжично полнење. (Без вграден екран заштитник).Три-слој за Заштита : Тешко пластични задниот поклопец + силикони TPU внатрешна рамка + Харе PC Браник го заштитите вашиот телефон од случаен гребнатини и паѓа.Поставените усни обезбедуваат одлична заштита за камера и екран кога ќе се рамни на уредот.Ултра Јасно Дизајн : Транспарентна дизајн може да се покаже оригиналната боја на вашиот телефон.Високо квалитетен материјал изградба прави за супер заштитна заштита за вашиот телефон.Влезната Порта : Прецизни cutouts за сите копчиња и пристаништа.Така можете да го користите сите видови на интерфејси без било бариера, и тоа, исто така, има функција на dustproof.Bling изглед : светкавиот сјај за печатење е вграден во TPU гумени материјал кој НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ и изгледа супер симпатична и живописни.Компатибилен Модел : .Lamcase Кристално Јасен Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчен (2021 Порака) само, не се погодни за било кој друг уред.Како да го инсталирате?. 1.Стави вашиот телефон во внатрешноста на силиконски слој случај. 2.Стави на силиконски слој случај во задниот поклопец. 3.Snap на пластичен браник на силиконски задниот поклопец.Пакет Се Вклучени : . 1 X Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G 6.2 инчен (Телефон не е вклучен).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20