• Неодамнешно
[LED Верзија] OJA позадинско осветлување Виножито LED на Тастатурата со Механички Чувство Игри Тастатура 104 Копче за Статистика Индустриски Компјутер (Розово Злато)

[LED Верзија] OJA позадинско осветлување Виножито LED на Тастатурата со Механички Чувство Игри Тастатура 104

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

❤ Индустриски Наменета Метал Тастатура голем за двете; користење и Игри.Целосна нумеричката тастатура со 104 механички конфликт бесплатни клучеви за крајна Игри перформанси и се подобрува ефикасноста на ракување office бизнис на високо ниво. ❤ RGB backlighting за сите 104 копчињата, се прилагодува осветленоста и дишење брзина.Двоен-shot за вбризгување на пластични keycaps за кристално јасна backlighting. ❤ Над-инженерните Авиони-одделение алуминиум и ABS поздравниот доказ обвивка дизајн.Алуминиум и ABS изградба и плоча поставена механички копчиња застане за да го тешки услови. ❤ 12 мултимедијални копчиња, меѓусебно WASD и СТРЕЛКИТЕ на тастатурата, WIN копче може да биде исклучен за игри.High-speed USB кабел со злато позлатен USB конектор стои до хардкор игри. ❤ 30 дена без мака пари гаранција за враќање на, 12 месеци ГАРАНЦИЈА.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76