• Неодамнешно
Игри Тастатура и Глушец Групи - BAKTH 7 Кул Бои LED позадинско осветлување Поврзаниот USB Тастатура и Глушец Комбо за PC Компјутерски Игри, Вклучувајќи Трајни Mouse Pad (Црна)

Игри Тастатура и Глушец Групи - BAKTH 7 Кул Бои LED позадинско осветлување Поврзаниот USB Тастатура и Глушец

Buyers rating:
DEN 863.52

Количина на стоки

Игри Тастатура и Глушец поставува комбо : седум кул бои LED позадинско осветлување на тастатурата и седум бои позадинско осветлување глувчето за компјутерски игри. 2400 DPI гејмерски глушец со 4 претходно нивоа (800, 1200, 1800, 2400), можете да го користите за непречено кога играте игра.Високо квалитетна ABS конструкција со LED осветлување.Притиснете fn+sl ЗА промена на тастатурата позадинско осветлување боја.Притиснете FN + pgup/ pgdn ДА се прилагоди на тастатури светлината.Поддржува Mac OS, Windows 7, 8, 10, Vista, XP или друг оперативен Систем.Добро USB конекторите, против пролизгување текстура површина, и удобно ергономски дизајн.Пакет Содржина : 1 x тастатура, 1 x глувчето, 1 x mouse pad како бесплатен подарок. 30 Дена за враќање на пари гарантирањето и 1 година Гаранција. (Не се препорачува да ги користите за PS4 или Xbox).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.84
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20