• Неодамнешно
FCYIXIA Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството Дневна Соба и Спална соба, Кујна Бања Автоматско Индукција Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик корпата за Ѓубре

FCYIXIA Smart корпата за Ѓубре од Домаќинството Дневна Соба и Спална соба, Кујна Бања Автоматско Индукција Ѓубре

Buyers rating:
DEN 4333.44

Количина на стоки

Оваа точка се користи како корпата за ѓубре, што може да биде поставен и да ја одржувате куќата чисти.Материјал : не ' рѓосувачки челик + PP пластика.Дизајн : Полнење/батерија dual-mode двојна намена и дизајн (ова ѓубре може да не ги содржи батерии).Капацитет : 9 L; материјал, безбедно, траен и еколошки.Тоа е многу лесен за употреба, лесно да се чисти и не ќе трае до вредни простор во вашата соба.Оваа точка се користи како корпата за ѓубре, што може да биде поставен и да ја одржувате куќата чисти.Материјал : не ' рѓосувачки челик + PP пластика.Дизајн : Полнење/батерија dual-mode двојна намена и дизајн (ова ѓубре може да не ги содржи батерии).Капацитет : 9 L; материјал, безбедно, траен и еколошки.Тоа е многу лесен за употреба, лесно да се чисти и не ќе трае до вредни простор во вашата соба.Име : Ѓубре can Usually погоден за дневна соба, спална соба, кујна, бања, перална, табела/контра/потоне или на места со ограничен space Packing : ѓубре X1 (нема други предмети) (производот не содржи батерии)Ние само го продаде главни производи, а не на други производи.забелешка : Поради различни екранот и светлосни ефекти, бојата на самиот производ може да биде малку поинаков од бојата на сликата.ви благодарам многу!Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, ка

DEN 1598.40
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20
MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MOSNOVO Компатибилен за iPhone 11 Про Случај, Јасно Бел Облак Моделот Печатење Дизајн Девојка Жени Мажи со Транспарентни

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone 11 Про 5.8" кој со иновативни shockproof материјал и комоделирани со двоен с

DEN 407.76
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76