• Неодамнешно
Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот Подарок за Зимски Розова

Топла Вода во Шише,Топла Вода Торба со Раце Потоплите Џеб ПВЦ Топла Вода Торба Болка Вратот и Рамената,Најдобриот

Buyers rating:
DEN 1598.40

Количина на стоки

Функција : Топла Вода во Шише може да се ублажат заеднички болки како што се мускулна болка, настинка, кашла, и dysmenorrhea.Тоа исто така може да се користи за ладни облоги за луѓе со треска, или за помали повреди и оток.Изолација : Топла Вода Торба може да се задржи топлината за долго време, и ребрести надворешната површина помага да се задржи течноста температура.Употреба : Топла Вода во Шише со Рака може да се користи како ice pack или ладна вода шише.Answer : ___________________________ Note : Ова не се однесува на микробраново загревање.Издржливи : Топла Вода Торба е термопластични материјали, без мирис и рециклираат.Оваа термопластични материјали трае подолго од традиционалните топла вода во шишиња.Безбедна употреба : ПВЦ Вода Торба е експлозија-доказ, течење-доказ, погоден за секојдневна употреба, бремени жени и деца може да се користи безбедно, бидејќи е без мирис, ве молиме пополнете го со само две-третини од 80 степени вода.Опис : Топла Вода Торба така можете да двоен како ладна облога за деца со треска или да се намали отокот за ситни повреди.може да се задржат топлина за екстра долго време.Ребрести надворешната површина помага во одржување на течни температура.Тоа ќе го придружува вашиот семејството и преку студена зима.Карактеристики : Топла Вода Торба-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : ПВЦ.-Големина : 27x16x3 cm/10.63x6.30x1.18 инчи.Тежина : 260g The основната функција на топла вода во шише е да се задржи топло.Пакет Including1 * Топла Вода Торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76
Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Синџир Клуч,9inch Синџир Тип на Филтерот за Масло Клуч на Рака Клуч Гас Клуч Отстранување Универзална Авто Автомобил

Посебен Процес : Високјаглероден челик синџир се користи,, кој не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Д

DEN 367.20