• Неодамнешно
За 1995-2005 Pontiac Sunfire Вратата Огледало Пар за Возачот и Совозачот Страна Unpainted Моќност Не Загреана GM1320149

За 1995-2005 Pontiac Sunfire Вратата Огледало Пар за Возачот и Совозачот Страна Unpainted Моќност Не Загреана

Buyers rating:
DEN 2347.20

Количина на стоки

Точно одговара на ОЕМ# : 10362464 и 22728842 и Partslink# : GM1320149 и GM1321149. Директна Замена Вратата Огледало За ОЕМ Дел Број (Возачот Страна) : 10362464 (Патнички Страна) : 22728842. Ве молиме потврдете го VIN # во овој листата со твоите застапништва автомобил или натпреварот за дел број што е можно врежани на вашиот постоечки дел(s).Броевите треба да се совпаѓаат точно или на друго место ќе не собере.Купи како еден Пар за да се Обезбеди Соодветен Изглед и Оптимална Безбедност.Компатибилна Со Следниве Возила : 1995 - 2005 Година Компатибилен Со Pontiac Sunfire Разно.Белешки 1 : Cv Cavalier Си-Пи-И 95-01 (01 База Mdl)/ Cavalier Си-Пи-И/Sdn (База/Ls/Ис/Vlx Mdl) 02-05/ Pt Sunfire Си-Пи-И 95-05 Pwr N-Хт Мир Lh (Ptm) Крст Референтни Информации : Оем Производ Број : 10362464 Partlinks Број : Gm1320149 Позиција : Возачот Страна Премиум Замена На Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Certified Guarantees И Гаранции : 30-Ден На Задоволство И Опрема Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Интегритет Ве Молиме Потврдете Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат