• Неодамнешно
Flatware RGB Батерија Внатрешни работи, Автомобил Светла LED Multicolor Атмосфера Осветлување Глас-Активиран Ритам Светла за Автомобил Играч Атмосфера (Компјутери : 2 парчиња)

Flatware RGB Батерија Внатрешни работи, Автомобил Светла LED Multicolor Атмосфера Осветлување Глас-Активиран

Buyers rating:
DEN 660.00

Количина на стоки

Гласот се активира музичкиот ритам светлина, Изградена-во high-sensitivity микрофон (voice control).Монохроматски мод и боја на владата се достапни, Брзина, чувствителност, лесно може да се прилагоди.Ритам режими и динамички режими може да се постави на грбот на led светло бар.Изградена во батерија, USB напојува е Поддржана.Погоден за Автомобил, фаза, дискотека, кафе-барови, свадби, прослави, караоке, ролери rinks, КТВ, семејни дружења, DIY.Опис : - Ритам светла за автомобил глас - активиран магнети-Музика ниво светла се изработени од акрилни време се моделирани школка.Со диверзификација на автомобили, овој вид на звук-контролирани светилки може да додадете различни украси за да нашите автомобили и ни донесе радост.Новиот глас се активира со светлината е многу погодна за модерен и стилски автомобил сопственици.- Може да се прилагоди на вашиот омилен стил според вашиот сопствен preferences Specifications : име на Производ : Автомобил на Гласот активира пикап lamp Input интерфејс : Tpye-CInput напојување : 5 V/1 V ((Забрането да се надмине 5 V напон))Производ материјал : Акрилик material Product големина : 120x20x20mm Package се Вклучени : 1 X Ритам Light1 X Manual1 X кабел за Податоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сина Виолетови Цвеќиња и Зелени Остава Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

германија знаме Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика Торба

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16