• Неодамнешно
USKEYVISION Флексибилни Vlogger Комплет, со Микрофон+Светлина+Флексибилни Tripod+Флексибилни Зафат+Телефонот Клип, за iPhone, Smartphone, Акција Камера и Mirrorless Камери (Flex-К2)

USKEYVISION Флексибилни Vlogger Комплет, со Микрофон+Светлина+Флексибилни Tripod+Флексибилни Зафат+Телефонот

Buyers rating:
DEN 1679.76

Количина на стоки

Dji Osmo Акција Камери. 1* Луксузен и Практична Торба, 1* Прирачник за Корисникот.Торба е опремен со поместена customizible dividers и дополнителен џеб одговара на вашиот фотографија брзини. Акција Камери. Mirroless Камери. 【 Она што Ќе Добиете за】1* Flex-1 Флексибилни Tripod, 1* 360° Ротирачки Топката Главата, 1* UVM-X Метал Микрофон, 1* UVGL-4 Мини Видео Светлина, 1* Универзална паметен Телефон Клип,1* Шофершајбната,1* Прирачник за Корисникот, 1* Акција Камера Адаптер, 1*Flexbile Контрола и 1* Луксузен и Практична Торба.А насочен микрофон, UVM-X намалува оттргнува периферните звуци и focusses на аудио пред камерата и паметен телефон.Сите Samsung Galaxy Паметни Телефони, Google Пиксели Телефони, Xiaomi, Oppo, Vivo Телефони.Можете лесно со вашиот паметен телефон, Mirrorless и Акција Камера со овој vlog комплет. i Phone и Smartphones( Молња Кабел или Адаптер за i Phone и паметен Телефон Не е Вклучен во Комплетот ).Друга Акција камери.Сите Samsung Galaxy Паметни Телефони, Google Пиксели Телефони, Xiaomi, Oppo, Vivo Телефони. 【Складирање Пријателски 】- премиум торба има рачка за лесно да се носат кога патувате.Сите во еден видео комплет е роден за да ги зачувате вашите пари кога сте почетници за youtube или видео содржини на одлуки. 1* Акција Камера Носителот Додатоци.Флексибилни паметен телефон tripod лесно може да се здипли во многу форми, па тоа е многу лесно за vloggers да се врши за патување.Gopro 10/9/8/7/6/5 Dji Osmo Акција Cameras Other Акција камери. 1* UVGL-4 Видео Светлина, со полнење преку USB кабел. 1* Flex-1 Tripod, со Топката Главата. 【Широк Компатибилност】- Сите во еден vlog setup доаѓа со убаво и лесно се носат пакет во која не е сè што ви треба за вашиот дневен видео создавањето.i Phone 13/Pro/ Max/ Mini, i Phone 12 /Pro/ Max/ Mini, i Phone 11 /Pro/ Max/ Mini, i Phone X Серија и сите други iphone. 1* Универзална паметен Телефон Клип, за Телефони и Камери.Може да се стави сите ваши vlog брзини во внатрешноста на перница за да се избегне губење на видео опремата. 【Уни-Насочен Cardiod Микрофон】 UVM-X видео микрофон вклучува висок квалитет cardioid кондензаторот микрофон капсула за одличен квалитет аудио снимки кога се користи со широк спектар на камери.i Phone 13/Pro/ Max/ Mini, i Phone 12 /Pro/ Max/ Mini, i Phone 11 /Pro/ Max/ Mini, i Phone X Серија и сите други iphone. 1* UVM-X Метал Видео Микрофон, со пука планината, пена и шофершајбната.【ФЛЕКСИБИЛНИ TRIPOD НОЗЕ】- Flex-1 е дизајнирано во октопод стил,флексибилен нозете може да бидат завиткани во различни објекти со цел да се преземат фотографија или видео во најдобар поглед агол.Gopro 10/9/8/7/6/5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.84
Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лабораторија Скала, Дигитални LCD Дисплеј Грам Скала, 0.1 g Преносни Домашна Кујна Професионална Употреба(Европска

Максимална тежина на оваа електронска лабораторија рамнотежа скала е 20.000 г, точноста е 0,1 g, многу погодн

DEN 240.00
ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHISHAN USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прилагодливи

USB Кабелска Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Гејмерски Тастатури LED позадинско осветлување со Прила

DEN 503.76